Inhorgenta 20-23 lutego
MM Arte na TARGACH INHORGENTA w Monachium Hala C2, stoisko 523 20-23 lutego 2015 Po raz drugi zapraszamy na stoisko na targach Inhorgenta w Monachium. Wraz z Gray Melo zaprezentujemy najnowsze kolekcje biżuterii.
04 Lut 2015 in Aktualności, by
Początki…
Czasami pomysły przychodzą z Nikąd. Czasami jakiś kolor, faktura czy forma zainspiruje i materializuję je w “moim wymiarze”. Najtrudniejszy pierwszy krok, potem ciąg dalszy kolekcji powstaje szybko. Ten pierwszy krok zawsze muszę narysować, określić kształt, opisać…
23 Paź 2014 in Bez kategorii, by
Misja
Misją MM Arte jest tworzenie najwyższej jakości oryginalnych wyrobów przy zachowaniu szczerości w tym, co się tworzy. Marką MM Arte sygnowana jest wyłącznie autorska biżuteria wykonana ręcznie ze szlachetnych kruszców i kamieni.
23 Paź 2014 in Bez kategorii, by
Witamy!
Witam na nowej stronie firmy MM Arte. Jesteśmy firmą projektującą i produkującą unikalną, elegancką biżuterię damską. Zachęcam do obejrzenia naszych unikalnych kolekcji biżuterii i do zapoznania się z misją firmy.
23 Paź 2014 in Bez kategorii, by
Zapraszamy do Frankfurtu
MM Arte na TARGACH TENDENCE we Frankfurcie STOISKO D 40 30.08-02.09 Spotkajmy się na targach we Frankfurcie! MM Arte zaprezentuje swoją biżuterię na STOISKU D 40. Zapraszam do spotkania, obejrzenia moich wyrobów, zadawania pytań. Przygotowałam dla Was kilka niespodzianek.
23 Paź 2014 in Bez kategorii, by
Biżuteria MM Arte
Marką MM Arte sygnowana jest wyłącznie autorska biżuteria wykonana ręcznie ze szlachetnych kruszców i kamieni. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcjami biżuterii MM Arte – wszystkie jej elementy są robione według własnego projektu.
23 Paź 2014 in Bez kategorii, by